Forum Pivot Stickfigure Animator Strona Główna Pivot Stickfigure Animator
Forum o programie Pivot Stickfigure Animator,animacjami tworzonymi tym programe,figurach...
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zaproszenia.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Pivot Stickfigure Animator Strona Główna -> Pivot Wars
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niezapominajkaa



Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 28

PostWysłany: Sob Kwi 13, 2019 16:13    Temat postu: Zaproszenia. Odpowiedz z cytatem

Witam, ponieważ zaczął się nowy rok i pewnie nie jednego z was czekają jakieś ważne okoliczność- ślub, chrzcinki, komunie... Chciałabym z wam podzielić się namiarem na świetną stronę https://farrowdesign.pl gdzie można zamówić naprawdę wyjątkowe zaproszenia. Może się wam namiar przyda Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Kwi 13, 2019 16:13    Temat postu:

Powrót do góry
dżina



Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór zaproszeń ślubnych, jak i zresztą każdą inną okoliczność jest ważny. W końcu każdy zwraca uwagę na takie szczegóły, a my znowu chcemy zaprosić gości w bardzo elegancki sposób, nieprawdaż? Ja swoje zaproszenia upatrzyłam sobie u firmy Kreatywna Pracownia Tadam . Nie wiedziałam nigdzie tak oryginalnych, wyjątkowych zaproszonek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vanda



Dołączył: 05 Gru 2021
Posty: 20

PostWysłany: Nie Gru 05, 2021 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaproszenia na ślub to ważna sprawa - w końcu trzeba elegancko zaprosić swoich gości... A macie pomysł, jak uatrakcyjnić swoje wesele? Jakie dekoracje/ dodatki warto zakupić? Ja znalazłam pomocny artykuł https://www.koronakarkonoszy.pl/blog/akcesoria-weselne/ - są zawarte w nim niezłe propozycje..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neo



Dołączył: 22 Gru 2021
Posty: 13

PostWysłany: Pon Cze 13, 2022 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo duży wybór zaproszeń ślubnych oraz takich bardzo potrzebnych dodatków, jak choćby świece stołowe otrzymacie w By Simple https://bysimple.pl/ Myślę, że wiele tam wybierzecie, dodam, że mają rozsądne ceny, a jak sami wiecie, z tym to różnie bywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Cze 13, 2022 16:15    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Pivot Stickfigure Animator Strona Główna -> Pivot Wars Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Pivot Stickfigure Animator  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group