Forum Pivot Stickfigure Animator Strona Główna Pivot Stickfigure Animator
Forum o programie Pivot Stickfigure Animator,animacjami tworzonymi tym programe,figurach...

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja na spotkanie towarzyskie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Pivot Stickfigure Animator Strona Główna -> Elita
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Devil93

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 11:46    Temat postu: Restauracja na spotkanie towarzyskie Odpowiedz z cytatem

Cześć, chciałbym oświadczyć się swojej dziewczynie. Mam już piękny pierścionek, ale nie wiem , gdzie ją zaprosić. Kolega podpowiadał Bubbles Bar Warszawa , bo tam akurat mają promocje na alkohole (29 zł i pijemy ile chcemy) i podobno smaczne posiłki. Polecał szczególnie ich tatar z pomidora. Co myślicie o tym miejscu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lis 24, 2018 11:46    Temat postu:

Powrót do góry
festir

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowite miejsce odwiedziłam ostatnio jak byłam z dziećmi w stolicy. Musicie koniecznie zajrzeć, jeśli będziecie w Warszawie. Jest to restauracja Pianka. W ich ofercie znajdziecie dania plus deser za jedyne 19,90. Wspaniały klimat zachęca, aby zawsze tu powracać. W żadnej restauracji jeszcze nie czułam się tak dobrze.
Powrót do góry
Ajzen

PostWysłany: Nie Sty 27, 2019 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że nie byłam w tej restauracji, ale jeśli mogę coś doradzić to romantyczną kolację w Restauracji Akademia w Warszawie. Obsługa potrafi stworzyć doskonały nastrój na taką okazję i dostosować specjalnie menu. Ich kuchnia jest bardzo bogata w różne smaki, nawet jeśli ktoś nie lubi mięsa, to będzie zadowolony. Przepyszna jest na przykład wersja wege tatara z pomidorów.
Powrót do góry
table

PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o Warszawę to jest wiele bardzo fajnych miejscówek na oświadczyny, no może nie wszędzie mają taką promocję na alkohole ale chyba to nie jest najważniejsze. Mi bardzo podoba się restauracja Garo Sushi gdzie serwują rewelacyjne dania kuchni japońskiej. To także świetne miejsce na oświadczyny gdyż wystrój także jest bardzo komfortowy i nawiązuje do danej kuchni. A po oświadczynach możecie pójść na romantyczny spacer po Forcie Służew gdyż właśnie tam mieści się ta restauracja
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 23, 2020 09:21    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Pivot Stickfigure Animator Strona Główna -> Elita Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: